Lifestyle,  Perfumy,  Pielęgnacja

#SelfCareSunday z Perfect Plann czyli moje plany na idealną niedzielę…

Zostałam zaproszona do współpracy przy stworzeniu Beauty Mini Book’a przez Perfect Plann.

Jednym z tematów, który omawiamy w tym przewodniku o podstawach codziennej pielęgnacji jest #selfcaresunday.

To nie tylko Instagramowy trend, którego celem jest pomoc w przygotowaniu Cię na nadchodzący stresujący i pracowity tydzień. 

To doskonały moment na to by zajrzeć do Twojego plannera, ustawić sobie listę „to do”, przygotować plan pielęgnacyjny na zbliżający się tydzień, a także np. to co zamierzasz zamieszczać w swoich social mediach od poniedziałku.

Ten rytuał już właściwie na dobre zagościł w moim życiu. Pomaga zwolnić, zadbać o siebie trochę bardziej.

           Mogę cały dzień chodzić w ulubionym lekko rozciągniętym dresie albo w pidżamie z maską na głowie i na twarzy. Po raz setny obejrzeć kilka odcinków Friends czy Big Bang Theory w czasie robienia mani-pedi i zapalić 3 różne świece w łazience przed kąpielą otaczając się cudowną mieszanką aromatów. Posiedzieć wygodnie z książką na sofie i poczuć jak odrobina zdrowego egoizmu daje niespodziewane rezultaty.

Jako pewien dodatek postanowiłam stworzyć tu na blogu dla Perfect Plann cotygodniowy wpis w którym będę omawiać poszczególne kosmetyki oraz rzeczy umilające mi ten dzień.

Może znajdziecie tu też jakieś pomysły dla siebie, a może podzielicie się swoimi ulubionymi niedzielnymi umilaczami – np. spacer w jakimś klimaciarskim bezludnym miejscu.

Zatem do kolejnej #selfcaresunday

Patrycja

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cww trust seal