Beauty,  KSIĄŻKI,  Lifestyle

SelfCare’oweLove czyli Walentynki z ebookiem w tle…

W zeszłym tygodniu nie było postu, gdyż pochłonęła mnie praca nad walentynkowym ebookiem we współpracy z Perfect Plann.

Wtedy trafił on do wszystkich zapisanych na Perfect Plann’owy newsletter do czego i Was gorąco zachęcam 🙂

Teraz i ja mogę się już tym ebookiem z Wami podzielić – wystarczy, że wejdziecie w podany niżej link i po prostu klikniecie „pobieram”. Możecie go sobie ściągnąć na telefon, tablet czy komputer, albo na wszystkie wymienione urządzenia jeśli tylko przyjdzie Wam na to ochota 😉

A co w nim znajdziesz?

  • Lekko odświeżony poradnik świeczkowy, który już gościł na moim blogu – by nie tylko dzisiejszy wieczór był wyjątkowy i miał cudną świetlistą oprawę.
  • Nasze autorskie zestawienie romantycznych filmów nie tylko od święta. – Jeśli czegoś zabrakło w tym zestawieniu chętnie poznam Twoje typy.
  • Przepisy na małe co nie co 😀
  • I oczywiście garść porad beauty tak byście mogli lśnić wyjątkowym blaskiem i czuli się doskonale.

Zatem nie pozostaje nic innego jak tylko kliknąć POBIERAM 🙂 

Skoro już z powodów zupełnie oczywistych jesteśmy w temacie Walentynek to proponuję Wam delikatny skok w bok od klasycznych świec w stronę wosków.

Pisałam o nich u mnie na Insta, bo autentycznie jestem nimi zauroczona. Im więcej czasu mija od ich pierwszego rozpalenia, a właściwie roztopienia tym bardziej zachwycam się dziełami małej wegańskiej manufaktury świec i wosków sojowych Magdy z OudHandMade.

Bombonierka na Walentynki i samotna róża choć nadal pozostają w romantycznym klimacie to jednak są trochę passé. 

Dlatego z wielką radością dzielę się tu z Wami bombonierką pełną dekadenckiej słodyczy w której każda ręcznie robiona pralina jest właśnie woskiem do kominka.

3B1A47AA-F2C3-4309-B7D1-EBA7C5DE291C
APC_0006
APC_0007

Do moich ulubionych o dziwo zalicza się kawa, a ja na codzień specjalnie nie przepadam za tym aromatem w świecach.

Są absolutnie przesłodkie i ilekroć mój mąż mija to pudełko musi sobie powtarzać, że to są woski, bo pachną i wyglądają tak, że tylko je zjeść!

Ponieważ „sprzedaliśmy” naszą córkę babci plan na dziś mamy iście „ambitny”.

Na początek niespieszne królewskie śniadanie we dwoje. Potem może jakaś partyjka w Scrabble™, długa kąpiel przy świecach – nasza wanna to istny basen zatem wspólna kąpiel jest przy okazji bardzo eko 😉 i coś lekkiego na obiad. Najważniejsze to radość z faktu, że możemy być chwilę sami we dwoje (każdy rodzic zrozumie;)

Za to kolację przy świecach, zjemy już w towarzystwie naszej największej miłości czyli naszej córki – bo wszystko co dobre szybko się kończy – jej weekend u babci i nasza odrobina „wolności”.

Pamiętajcie by te wspólne chwile celebrować z kimś dla Was ważnym niezależnie od okazji. I nigdy nie zapominajcie o sobie. Odrobina zdrowego egoizmu w postaci self-care to przede wszystkim okazywanie miłości samemu sobie. Dalej może być już tylko lepiej!

Ściskam mocno życząc Wam dużo miłości nie tylko od święta.

Nie przedłużam, bo mój Walenty właśnie wraca z dyżuru. Miłej lektury ebooka – dajcie znać jak Wam się podobał.

Do następnego

Patrycja 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cww trust seal